Piątek, 26 kwietnia 2024, Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda PL EN | |

Wczesny Rzym między źródłami pisanymi a archeologią: idealne miejsce spotkania czy pole bitwy? - Wykł. prof.A Ziółkowski w Pałacu Działyńskich i on-line

„POLSKA AKADEMIA NAUK Oddział Poznaniu KOMISJA ARCHEOLOGICZNA PAN zaprasza na wykład, który wygłosi prof. dr hab. Adam Ziółkowski Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego Wczesny Rzym między źródłami pisanymi a archeologią: idealne miejsce spotkania czy pole bitwy? 17 czerwca 2021 r. (czwartek), godz. 11.00 Pałac Działyńskich Stary Rynek 78/79, Poznań Wykład będzie też transmitowany online:”.