Sobota, 20 sierpnia 2022, Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela PL EN | |

JAK DOJECHAĆ

GODZINY OTWARCIA

Sezon wakacyjny (1 lipca - 31 sierpnia)

WTOREK - PIĄTEK 10.00 - 17.00
SOBOTA 11.00 - 18.00
NIEDZIELA 12.00 - 16.00
PONIEDZIAŁEK - nieczynne

Археологічний музей Познані відкритий для відвідувачів:

вівторок - четвер: 10.00 - 17.00
п'ятниця: 10.00 - 17.00
субота: 11.00 - 18.00
неділя: 12.00 - 16.00
понеділок – вихідний.

APLIKACJA MOBILNA

aplikacja mobilna

aplikacja android
aplikacja iOS

Program staży studenckich

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu posiada program nieodpłatnych dwu- lub trzymiesięcznych staży studenckich w wymiarze 10 godzin zegarowych tygodniowo (łącznie odpowiednio 80 lub 120 godzin zegarowych).

Program skierowany jest do studentów III roku studiów pierwszego stopnia (licencjackich) oraz I i II roku studiów drugiego stopnia (magisterskich) na kierunkach: archeologia, historia, historia sztuki, turystyka i rekreacja, marketing, public relations.

W ramach stażu zapewniamy możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem różnych działów Muzeum i sposobami realizacji naszych celów statutowych.

Po zakończeniu stażu uczestnik otrzyma stosowne zaświadczenie zawierające wyszczególnienie zakresu pełnionych obowiązków.

Warunkiem formalnym ubiegania się o staż jest złożenie w sekretariacie Muzeum Archeologicznego w Poznaniu wypełnionego wniosku o staż oraz załączenie skierowania z uczelni. W przypadku akceptacji wniosku przez dyrekcję Muzeum zawierane jest porozumienie między uczelnią reprezentującą studenta a Muzeum dotyczące odbycia stażu.

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu nie ponosi kosztów ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia stażystów. Zapewniamy szkolenie BHP w zakresie podstawowym.

Wniosek pobierz >>>>Tutaj<<<<<