Środa, 14 sierpnia 2024, Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy PL EN | |

REZERWAT ARCHEOLOGICZNY GENIUS LOCI

ODWIEDŹ PODSTRONĘ REZERWATU

Lokalizacja Rezerwatu Archeologicznego Genius Loci

Книги українською та російською мовами забрати в Genius loci! Książki po ukraińsku i rosyjsku. Do wypożyczenia lub zabrania w Genius Loci!

Для тих, кому довелося залишити свої книги в Україні, Археологічний заповідник Genius Loci підготував запас видань українською та російською мовами. Просто прийдіть і візьміть щось собі. Запрошуємо!

Dla tych, którzy musieli zostawić swoje książki w Ukrainie, dostępne są obecnie w Rezerwacie Archeologicznym Genius loci publikacje (dla dzieci i dorosłych) po ukraińsku i rosyjsku. Wystarczy przyjść i bezpłatnie wypożyczyć lub zabrać coś dla siebie. Zapraszamy!

Ostrów Tumski, ulica ks. Ignacego Posadzego 3

Książki podarowała z zasobów rodzinnych Pani Mirosława Nowicka - bardzo dziękujemy za wszystkie przekazane dary!

Podziękowania dla p. Sławy Makarowicz, która umożliwiła ten kontakt.

#solidarnizukraina