Czwartek, 28 marca 2024, Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni PL EN | |

Otwarcie Egipskiego Punktu Edukacyjnego do wystawy „Mumia Tajemniczej Damy. Studia i perspektywy” - od 1 czerwca 2023!

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci od 1 czerwca na dziedziniec Pałacu Górków, do zabawy w naszym egipskim punkcie edukacyjnym, działającym w ramach nowej wystawy czasowej pt. „Mumia Tajemniczej Damy. Studia i perspektywy” (wystawa dostępna od 30 maja br.).

Jak wyglądał egipski raj? Czy pisanie hieroglifami jest trudne? Po co mumii tyle biżuterii? Egiptomaniacy Mali i Duzi - odwiedźcie nas i przekonajcie się sami! J

W dniu otwarcia punktu dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia wstęp na wystawy w Pałacu Górków jest bezpłatny!

Punkt adresowany do rodzin z dziećmi, czynny w godzinach otwarcia Muzeum, korzystanie z niego jest bezpłatne.

Punkt dostępny w 3 językach: polskim, angielskim i ukraińskim.

***

Opening of the Egyptian Educational Point for the exhibition "Mummy of the Mysterious Lady. Studies and Perspectives"

From the 1st of June, we would like to warmly invite all the children, to the Górka Palace courtyard, to have fun in our Egyptian Educational Point which is connected with the new temporary exhibition entitled "The Mummy of the Mysterious Lady. Studies and Perspectives" (the exhibition will be available from May 30 this year).

How did the Egyptian paradise look like? Is writing in hieroglyphics difficult? Why did the mummy need so much jewelry? Egyptomaniacs Small and Big - visit us and see for yourself! J

On June 1 - the opening day of the Egyptian Educational Point, admission to the exhibitions at the Górka Palace is free for children and young people up to the age of 18!

The point is designed for families with children and will be open for free during the Museum's opening hours.

The point is available in 3 languages: Polish, English and Ukrainian.

***

Відкриття Єгипетського освітнього центру в рамках виставки «Мумія таємничої леді. Дослідження та перспективи»

Щиро запрошуємо всіх дітей з 1 червня на подвір’я Гурківського палацу на ігри в наш маленький Єгипетський освітній центр, який працює в рамках нової тимчасової виставки «Мумія таємничої леді. Дослідження та перспективи» (виставка працює з 30 травня).

Яким був єгипетський рай? Чи важко писати ієрогліфами? Навіщо єгипетській мумії стільки прикрас? Єгиптомани Малі та Великі - завітайте до нас і переконайтеся самі! J

У день відкриття точки для дітей та підлітків до 18 років вхід на виставки у палаці Górka безкоштовний!

Пункт призначений для сімей з дітьми, працює в години роботи музею, користування ним безкоштовне.

Пункт доступний 3 мовами: польською, англійською та українською.