Niedziela, 05 maja 2024, Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara PL EN | |

Blisko natury - zajęcia dla dzieci / Близько до природи - заняття для дітей (23.09.2023 - 11.00)

Blisko natury - zajęcia dla dzieci / Близько до природи - заняття  для дітей (23.09.2023 - 11.00)

W ramach finisażu wystawy "Skarby wydobyte z bagien. Życie codzienne łowców-zbieraczy z Krzyża Wielkopolskiego" sprawdzimy się w wykonywaniu zadań rodem z  Epoki Kamienia.

Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 6-11 lat na tematyczne warsztaty edukacyjno-plastyczne do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu przy ul. Wodnej 27 (wejście od ul. Klasztornej)!

Zajęcia odbędą się w sobotę, 23.09.2023 o godz. 11.00., potrwają 90 minut i będą prowadzone w języku polskim, ale z możliwością tłumaczenia na język ukraiński, więc zapraszamy także dzieci z Ukrainy.

Zbiórka na dziedzińcu Muzeum.

Wstęp bezpłatny

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez formularz Google: https://forms.gle/MPPHvutvoEEfhRr16

Zapisy od 11.09.2023.

Informacja o potwierdzeniu zapisu zostanie wysłana w ciągu 3 dni, na podany w zgłoszeniu adres.

Zajęcia przeznaczone są dla uczestników indywidualnych, nie grup zorganizowanych.

---------------------------------------------

У рамках фінішу виставки «Скарби, видобуті з боліт. Повсякденне життя мисливців-збирачів з Кшижа Великопольського» ми спробуємо себе у виконанні завдань прямо з кам’яної доби.

Щиро запрошуємо дітей віком 6-11 років на тематичні навчальні та мистецькі майстерні в Археологічний музей у Познані на вул. Wodna 27 (вхід з вул. Klasztorna)!

Заняття проходитиме у суботу, 23.09.2023 о 11.00, триватиме 90 хвилин і буде проводитись польською мовою, але з можливістю перекладу на українську, тому запрошуємо також дітей з України.

Збір у дворику музею.

Вхід вільний.

Кількість місць обмежена, необхідна реєстрація через гугл-форму: https://forms.gle/MPPHvutvoEEfhRr16
Реєстрація з 11.09.2023.

Інформація про підтвердження реєстрації буде надіслана протягом 3 днів на адресу, вказану в заявці.

Заняття призначене тільки для індивідуальних учасників, не приймаються заявки від організованих груп.