Czwartek, 13 sierpnia 2020, Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy PL EN | |

JAK DOJECHAĆ


GODZINY OTWARCIA


Wtorek – Czwartek: 10.00 – 17.00

Piątek – Sobota: 11.00 – 18.00

Niedziela: 12.00 – 16.00

Poniedziałek – nieczynne

APLIKACJA MOBILNA


aplikacja mobilna

 

aplikacja android
aplikacja iOS

Światowy Dzień Ksiązki - obniżka cen książek w MAP

Światowy Dzień Ksiązki - obniżka cen książek w MAP

Z okazji Światowego Dnia Książki publikacje wydane przez Muzeum Archeologiczne w Poznaniu będą dostępne w zdecydowanie niższych cenach! 

Atrakcyjne promocje na nasze wydawnictwa przeceniane nawet od złotówki  obowiązują w dniach pomiędzy 23.04 a 30.04. Aby skorzystać z promocji należy osobiście stawić się w kasie biletowej Muzeum Archeologicznego w Poznaniu na ul. Wodnej 27 i sprawdzić szczegółową ofertę!

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej i internetowej.

Promocja trwać będzie do końca kwietnia (30.04.2019)!

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich (Międzynarodowy Dzień Książki, Światowy Dzień Książki) – doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich. Dzień ten po raz pierwszy obchodzono w 1995 roku.

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest 23 kwietnia. Data ta wybrana została jako symboliczna dla literatury światowej. W tym dniu w roku 1616 zmarli Miguel de Cervantes, William Szekspir i historyk peruwiański Inca Garcilaso de la Vega (przy czym datę śmierci Szekspira podaje się według kalendarza juliańskiego[a], a pozostałych dwóch – według gregoriańskiego). Na ten sam dzień przypada również rocznica urodzin lub śmierci innych wybitnych pisarzy, np. Maurice’a Druona, Halldóra Laxnessa, Vladimira Nabokova, Josepa Pla i Manuela Mejía Vallejo.