Wtorek, 18 stycznia 2022, Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra PL EN | |

JAK DOJECHAĆ


GODZINY OTWARCIA


wtorek - czwartek 9.00 - 16.00 
piątek 10.00- 17.00 
sobota 11.00 - 18.00 
niedziela 12.00-16.00
W poniedziałki Muzeum jest zamknięte.

APLIKACJA MOBILNA


aplikacja mobilna

 

aplikacja android
aplikacja iOS

Konsultacje społeczne związane z projektem pt. „ Przebudowa i modernizacja zabytkowego Pałacu Górków”

Konsultacje społeczne związane z projektem pt. „ Przebudowa i modernizacja zabytkowego Pałacu Górków”

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu wraz z Instytutem Badawczym IPC, zapraszają na konsultacje społeczne związane z planowanym projektem pt. „ Przebudowa i modernizacja zabytkowego Pałacu Górków – głównej siedziby Muzeum Archeologicznego w Poznaniu”.

Celem spotkania jest zaprezentowanie i poddanie dyskusji oferty kulturalnej, edukacyjnej oraz działań projektowych (oferta do wglądu u Zamawiającego oraz podczas konsultacji społecznych), które realizowane będą w dniu 25 lutego 2020r. o godz.12.00 w związku z ww. projektem.

Jako, że o sukcesie oferty świadczy zainteresowanie odbiorców, Państwa głos jest dla nas niezwykle ważny w procesie jej tworzenia. Państwa uwagi i spostrzeżenia będą cenną wskazówką dla dalszych prac nad ofertą kulturalną i edukacyjną Muzeum Archeologicznego w Poznaniu.

 

Konsultacje odbędą się w dniu 25.02.2020, o godzinie 12.00 w siedzibie Muzeum przy ul.Wodnej 27 w Poznaniu (Sala Audiowizualna na IIp.)

 

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu przygotowuje się do opracowania wniosku aplikacyjnego do programu „Kultura” - Działanie 1 - „Poprawa zarządzania dziedzictwem kulturowym” w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.   

   Jednym z elementów prac są m.in. konsultacje społeczne nt. idei projektu oraz przewidywanej oferty kulturalnej. Konsultacje te rozpoczną się 24 lutego br. i trwać będą do 8 marca 2020.  

Liczymy na Państwa udział.