Środa, 22 maja 2024, Imieniny: Emila, Neleny, Romy PL EN | |

 

JAK DOJECHAĆ


GODZINY OTWARCIA


Sezon szkolny (1 września do 30 czerwca)

WTOREK 9.00 – 16.00
ŚRODA 9.00 – 16.00
CZWARTEK 9.00 – 16.00
PIĄTEK 10.00 – 17.00
SOBOTA 11.00 – 18.00
NIEDZIELA 12.00 – 16.00

Навчальний сезон (з 1 вересня по 30 червня)

ВІВТОРОК 9.00 - 16.00
СЕРЕДА 9.00 - 16.00
ЧЕТВЕР 9.00 - 16.00
П'ЯТНИЦЯ 10.00 - 17.00
СУБОТА 11.00 - 18.00
НЕДІЛЯ 12.00 - 16.00

APLIKACJA MOBILNA


aplikacja mobilna

 

aplikacja android
aplikacja iOS

Poznańska kulturo, daj się zbadać!

Poznańska kulturo, daj się zbadać!

Ankietę wypełnisz tutaj

Poznański Wydział Kultury zachęca wszystkich ludzi kultury do wypełnienia ankiety Przyszłość kultury - badania poznańskiego sektora kultury, które realizuje Centrum Praktyk Edukacyjnych w Centrum Kultury Zamek. To próba jak najszerszego zdefiniowania potrzeb tego sektora w czasie i po pandemii.

.
fot. materiały prasowe

Pomysłodawcy ankiety podkreślają, że to co niezwykle istotne w kontekście uzyskania jak największej reprezentatywności badań i jak najszerszego oglądu problemów i ograniczeń, przed którymi stanęła poznańska kultura, to udział w badaniu jak największej części zespołów instytucji kultury - zarówno kadry kierowniczej jak i pracowników merytorycznych, organizacyjnych, technicznych czy  finansowych. - Taka aktywność znacząco poszerzy perspektywę diagnostyczną, na której bardzo nam zależy w kontekście budowania programów pomocowych podkreśla Anna Mazur z Wydziału Kultury UMP.

Dyrektor Wydziału Kultury Justyna Makowska zachęca: - Chcemy jak najwięcej dowiedzieć się o Was, drogie aktorki, aktorzy, animatorzy, animatorki, edukatorzy, edukatorki i wszystkie osoby, które współtworzą poznańską kulturę. Bardzo potrzebujemy Waszego głosu i rekomendacji i bardzo na nie liczymy - podkreśla.

Co ważne, badanie jest skierowane zarówno do dużych instytucji kultury, jak i organizacji pozarządowych, twórców, przedsiębiorców, tak zwanych "wolnych strzelców" czy wolontariuszy działających w branży kulturalnej. Chodzi o uzyskanie jak najpełniejszego obrazu stanu poznańskiej kultury w dobie epidemii koronawirusa, która szczególnie dotkliwie dotknęła pracowników tego sektora. W ten sposób Miasto Poznań chce dopasować uruchamiane już w tej chwili programy pomocowe dla artystów i twórców "na miarę ich potrzeb".

- Tym z Państwa, którzy wzięli już udział w badaniu, chcielibyśmy serdecznie podziękować za poświęcony czas oraz gotowość do dzielenia się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami - mówi Anna Mazur.

Wszelkie pytania lub komentarze związane z ankietą można kierować do Centrum Praktyk Edukacyjnych w Centrum Kultury Zamek: dr Katarzyny Chajbos (k.chajbos@ckzamek.pl) oraz dr Bartłomieja Lisa (b.lis@ckzamek.pl).