Czwartek, 26 maja 2022, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła PL EN | |

piątek 10.00- 17.00
sobota 11.00 - 18.00
niedziela 12.00-16.00
W poniedziałki Muzeum jest zamknięte.

Археологічний музей Познані відкритий для відвідувачів:
вівторок - четвер: з 9.00 до 16.00
п'ятниця: з 10.00 до 17.00
субота: з 11.00 до 18.00
неділя: з 12.00 до 16.00
понеділок – вихідний.

Zbiórka nowych materiałów plastycznych, kolorowanek i zabawek dla dzieci z Ukrainy

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu (Pałac Górków, ul. Wodna 27)  i Rezerwat Archeologiczny Genius Loci (Ostrów Tumski ul. Posadzego 3) organizują zbiórkę materiałów plastycznych oraz zabawek dla dzieci z Ukrainy. Wszystkie podarunki można przynosić już teraz na obydwa adresy!

Organizujemy regularnie archeologiczne warsztaty plastyczne dla dzieci, które razem z rodzicami zostały zmuszone z powodu agresji Rosji do opuszczenia  domów.

Chcemy, aby każdy mały człowiek z Ukrainy doświadczył dziecięcej radości i beztroski w czasie zabawy i mógł ją kontynuować po warsztatach w domu, zabierając blok, kredki czy pluszaka.

Nowe materiały plastyczne oraz nowe pluszaki i zabawki można przynosić do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu przy ul. Wodnej 27 i Rezerwatu Archeologicznego Genius Loci [rzy. ul. Ks. I. Posadzego 3.

Szczegóły naszych działań edukacyjnych zarówno w Rezerwacie jak i w Pałacu Górków będą podawane na bieżąco na stronach www.rezerwat.muzarp.poznan.pl oraz www.muzarp.poznan.pl.

Zapraszamy także na nasze profile Facebookowe:
www.facebook.com/muzarp
oraz facebook.com/RezerwatArcheo